Ylli i pjekjes Paul Hollywood i kthehet recetave klasike. vakt

NJU JORK – Nëse Paul Hollywood ka nevojë për ndonjë provë se ai dhe “The Great British Bake Off” janë bërë ikona të kulturës pop, gjithçka që duhet të bëjnë është të aktivizojnë Netflix.

Vitin e kaluar, filmi me grabitje me yje “Red Notice”, me Dwayne “The Rock” Johnson, Ryan Reynolds dhe Gal Gadot, shfaqi një fragment të një shfaqjeje hollivudiane që ishte një hit i papritur në të dy anët e Atlantikut.

Leave a Comment

Your email address will not be published.