Ree Drummond Merc. Ndani artikujt tuaj të preferuar të menusë nga

Kushdo që planifikon një udhëtim në qytetin e lindjes së Ree Drummond, Pawuska, Oklahoma e di se Mercantile është një destinacion që duhet parë për të bërë pazar dhe për të ngrënë jashtë. Restoranti, furra buke dhe dyqani i përgjithshëm është një dyqan me një ndalesë për fansat e The Pioneer Woman. Ju mund të merrni çdo gjë, nga një kapak bejsbolli Drummond Ranch deri te një grup i adhurueshëm shakerash kripë dhe piper.

Sigurisht, nuk do të dëshironi të largoheni nga qyteti pa gërmuar disa nga ofertat e shumta të kuzhinës që Merck ka për të ofruar. Qofshin kiflet dhe biskotat e furrës ose një darkë bifteku në formë kauboji, menyja Merck ka diçka për të gjithë. Por nëse po kërkoni rekomandime nga vetë Ree, ne ju kemi mbuluar! Gruaja Pioneer së fundmi hyri në Instagram për të ndarë pjatat e saj të preferuara nga restoranti—dhe të gjitha janë plotësisht të merituara! I

Postimi i Ree në Instagram shfaqi një shumëllojshmëri ushqimesh rehati me pamje tepër të shijshme, me mbishkrimin: “Disa nga të preferuarat e mia nga @pwmercantile ️😍”. Fillon me një nga artikujt e rinj në meny të njohur si qofte të mrekullueshëm, i cili përfshin qofte shumë të mëdhenj të bërë në shtëpi, salcë domatesh dhe mocarela të shkrirë në një tigan prej gize. Ka shije aq të mirë sa tingëllon!

Ajo vazhdon të shfaqë disa nga klasikët e drekës si Sandwich-in e Klubit të Baconit të Turqisë (një nga pjatat e preferuara të Merck-ut të Paige), sallatën e salmonit mesdhetar dhe sallatën me pulë të shërbyer në një briosh të bërë në shtëpi. Më pas, është barku i derrit Spicy Dr. Pepper. Nëse keni bërë ndonjëherë mish derri të grirë nga Ree’s Dr Pepper, me siguri e dini se sa i shijshëm mund të jetë ky kombinim shije. Merck përdor barkun e derrit të ulët dhe të ngadaltë me një grumbull Dr Piper, qepë të ëmbla dhe spec djegës, më pas e shërben me një tortë krokante. E vetmja fjalë për ta përshkruar atë është: Yum!

Cila është pjata më e mirë për ta kombinuar me artikullin e preferuar të menusë së Ree? Skuqja e djathit, sigurisht! Në pjatë, të grumbulluar lart dhe plot me parmixhan të grirë, Ree tha me shaka: “Sa thua pak patate të skuqura me atë djathin parmixhano. Har har.” I

Ashley Alexander

Kjo nuk është hera e parë që Ree flet për pjatat e shumta që ajo ka porositur në The Merck. Në një vizitë të mëparshme me nënën dhe motrën e saj, Betsy, ajo postoi për ushqimin e tyre, duke thënë: “Kuzhinierët tanë të mrekullueshëm janë në krye të lojës së tyre dhe guxoj të them se ushqimi në Merck është më i mirë se kurrë. Jo. Krenar dhe jam i zemëruar me ta, sepse është e pamundur për mua të porosis vetëm një gjë.”

Për të përfunduar gjërat, Ree na dha një vështrim në disa nga artikujt e rinj dhe të njohur në menunë e furrave, duke përfshirë “pastë e saj të preferuar në të gjithë planetin”. Kjo është një rrotë e përsosur me kajsi që është po aq e pranueshme për mëngjes, ëmbëlsirë ose si një ëmbëlsirë në çdo kohë. Ajo ndau gjithashtu pamjen e parë të disa biskotave krejt të reja, duke përfshirë biskota me çokollatë të trefishtë, biskota me kadife të kuqe, gjurmë gishtash qershie dhe biskota me byrekë me pekan. Ree sugjeron ta lani atë me Spicy Cowgirl (një kombinim i kafesë së ftohtë, çokollatë, kajen dhe krem ​​i ëmbël vanilje). Nëse i përmbaheni rekomandimeve të Rei, patjetër që do të jeni një vizitor i lumtur i Pavuska!

Nuk mund të hyni në Merck? Mos u shqetësoni – mund të bëni disa nga recetat e preferuara të produkteve të Ree në shtëpi.

ky është një imazh

Patate të skuqura me parmixhan hudhër
ky është një imazh

Kafe pikante Cowgirl
ky është një imazh

sallat pule
ky është një imazh

dita e gjurmës së gishtit

Kjo përmbajtje është importuar nga OpenWeb. Ju mund të jeni në gjendje të gjeni të njëjtën përmbajtje në një format tjetër, ose mund të gjeni më shumë informacion në faqen e tyre të internetit.

Leave a Comment

Your email address will not be published.