Pioneer Woman nga Corel Dinnerware

Fundi i verës nuk ka ardhur ende, kështu që nëse nuk e keni shfrytëzuar sezonin për t’u mbledhur me familjen dhe miqtë tuaj për ato barbekju në oborrin e shtëpisë për të cilat keni folur – nuk është shumë vonë! Data 4 korrik është afër, e përkryer për një gatim pasdite. Pastaj është koha për ato festa në pishinë të Ditës së Punës. Pra, me të vërtetë, festimet sapo kanë filluar!

Pra, nuk mund të ketë kohë më të mirë se tani për të freskuar enët tuaja.

Dhe pikërisht në sugjerim, Ree Drummond ka bashkëpunuar me Corelle për ta bërë të lehtë përmirësimin e pjesëve tuaja. Dhe Thriller! Unë

I disponueshëm si në Walmart ashtu edhe në Walmart.com, koleksioni The Pioneer Woman by Corelle kombinon në mënyrë perfekte modelet me lule të Ree që të gjithë i njohim dhe i duam me materialet klasike të enëve të darkës të Corelle. Merre atë nga vetë Ree, “Jam i emocionuar që do të bashkohem me Correll në këtë koleksion të ri të mrekullueshëm të enëve të darkës! Edhe pse janë tepër të qëndrueshme, pjesët janë kaq të bukura – kombinimi më i mirë ndonjëherë!”

Set i enëve të darkës me 12 copë, Pioneer Woman nga Corel

Ka shumë për të zgjedhur gjithashtu! Mysafirët tuaj do të jenë të mahnitur nga grupi i pjatave për darkë të The Pioneer Woman nga Corel nga Corel, të dyja në ngjyrë kafe të freskët ose blu me printime të bukura Evie. Dhe nëse nuk mund të vendosni midis atyre pjesëve mahnitëse (na besoni, ne e kuptojmë!) – shkoni te seti i enëve të darkës me 12 copë. Në këtë mënyrë, dilema juaj e vetme do të jetë nëse do të zgjidhni midis akullores me çokollatë apo vanilje për t’u servirur!

Falë teknologjisë së xhamit me tre shtresa Corelle Vitrelle, këto artikuj janë të përshtatshëm për të dyja rastet e veçanta Dhe Vakt i përditshëm me familjen. Ato janë të sigurta në pjatalarëse, mikrovalë, frigorifer dhe furrë deri në 350 gradë. (Përkthimi: Ju do të dëshironi t’i përdorni ato për gjithçka.)

Nëse vërtet dëshironi të bëni përshtypje, shpërndani pjesën tjetër të koleksionit tuaj Pioneer Woman. Këto tas dhe pjata Corelle do të kombinohen në mënyrë të përsosur. Dhe sapo ëmbëlsira të jetë bërë, dizajni i lëmuar dhe i grumbullueshëm e bën pastrimin të lehtë! Unë

    Kjo përmbajtje është krijuar dhe mirëmbajtur nga një palë e tretë dhe është importuar në këtë faqe për të ndihmuar përdoruesit të japin adresat e tyre të emailit. Mund të gjeni më shumë informacion në lidhje me këtë dhe gjëra të ngjashme në piano.io

Leave a Comment

Your email address will not be published.