Për ta bërë atë vakt të së dielës Key Biscayne edhe më të ëmbël. lokal

Pas një të diele të shijshme në restorantin tonë pjesëmarrës #tasteofkeybiscayne, shijoni disa nga ëmbëlsirat më të mira dhe më kreative në ishull këtë 10 korrik.


Gran Incas

Hapur për ngrënie në natyrë, marrje ose dërgesë.El Gran Inca sjell gastronomi autentike peruane në çdo pjatë me një krijim unik dhe një prekje gustator.

Shkoni në Peruan Tradicionale Këtë të Dielë Pas një vakti të shijshëm, shijoni Tour Maracuya Cheesecake

Ofron dërgesë direkte ose nxjerrje nga El Gran Inca. Porosit direkt nga ne duke telefonuar (305) 365-7883

Hapur 7 ditë nga mesdita deri në 22:00.

606 Crandon Blvd. Suite 4 / Key Biscayne (Përballë Vin Dixie)

UberEats në dispozicion


D’Lite Bistro & Bakery

Kush thotë se të ushqehesh shëndetshëm do të thotë të sakrifikosh shijen dhe shijen? Jo në D’Lite!Delight Tea Time.png

Shijoni Terrazzita-n tonë për kohën e lirë këtë të diel, nuk do të pendoheni ta bëni të dielën tuaj pak më të veçantë me Cappuccino-n tonë të famshëm, Qumështin e Artë dhe Matcha Latte. Çfarë kombinimi i shijshëm treshe!

Ne jemi një restorant unik dhe i shëndetshëm që shërbejmë çdo mëngjes sallata të freskëta, mbështjellës, sanduiçe, lojë me birila, smoothie proteinash dhe lëngje me presion të ftohtë – duke përfshirë opsionet pa gluten, vegjetariane dhe keto.

Ne hapemi çdo ditë në 8 të mëngjesit dhe mbyllemi në 6 pasdite çdo ditë, përveç të Shtut dhe Surya në 20:00

D’Lite Arcade Mall ndodhet në 180 Crandon Blvd. Për të bërë një porosi, telefononi (305) 882-9284 ose na vizitoni online duke klikuar këtu.


dhomë pjekjeje

Plotësoni vaktin tuaj të pjekjes me ndonjë nga ëmbëlsirat tona të shijshme, ju garantojmë se pjata do të jetë bosh!Desert Room Bake.jpg

Sallatë falas me Gaforre Crunchy me blerje prej 50 dollarësh

(305) 456-0488. Special është i mirë vetëm për komandat e thirrura

Ne jemi të hapur çdo ditë nga mesdita deri në 22:00 për ngrënie në ambiente të brendshme dhe të jashtme, me vete ose për dërgesë

Për të bërë një porosi direkte me dorëzim ose dërgesë, telefononi (305) 456-0488

Respektoni të gjitha protokollet e sigurisë CDC

328 Crandon Blvd Ste 108, Galleria Shopping Center

Grub Hub – UberEats është gjithashtu i disponueshëm. ju lutem nese mund te na telefononi fillimisht


Randazzo nga Yesenia

Hapur për ngrënie të brendshme dhe të jashtme, me vete ose për dërgesë. Rekomandim për rezervimPjatë ëmbëlsirë Randazzos .png

Bëjeni të veçantë fundin e ushqimit italian të së dielës në Randazzo’s duke bërë pjatën tuaj të ëmbëlsirës? Torta me çokollatë Yesenia me pjatë ëmbëlsirë me fëstëkë dhe kanolis është një … ose tiramisu, cheesecake ricotta dhe cannolis.

Për të porositur ose rezervuar ju lutemi telefononi (305) 456-0480

Hapur nga e hëna, e mërkurë deri të dielën nga ora 17:00 deri në 22:00, e premte deri në orën 23:00.

i ri! Tani e hapur për drekë të shtunave dhe të dielave në orën 14:00!

mbyllur të martën

328 Crandon Blvd Ste 112, Galleria Shopping Center

Shërbimi i dorëzimit me Postmates ose UberEats


takopolis

Në humor për çokollatë? Ose provoni ndonjë nga ëmbëlsirat tona autentike meksikane. Vakti juaj i shijshëm Tacopolis do të përfundojëDesserts Creative Tacopolis.png

Trajtimet tona krijuese për ëmbëlsirat tradicionale janë si asnjë në ishull

Tacopolis, ku çdo ditë është Taco-Day!! Hani taco vetëm në ditët që përfundojnë me “Y”

Tacopolis përpiqet të shërbejë kuzhinë autentike meksikane në një atmosferë familjare të rastësishme dhe relaksuese…

Hapur 7 ditë në javë nga 9 e mëngjesit deri në 22:00

Hapur për ngrënie në natyrë, ushqim me vete ose dërgesë, por ne kemi shërbimin tonë në UberEats

Qendra Tregtare Square ndodhet në 260 Crandon Blvd, Key Biscayne.

Për të bërë një porosi telefonike, telefononi (786) 703-5523. Për të porositur online, klikoni këtu


Kafeneja e skarës dhe farit të varkave / Bill Baggs

Restorantet brenda Parkut Shtetëror të Bill Baggs Cape Florida – Grill popullor Boater, i vendosur në No Name Harbor dhe i arritshëm me varkë, dhe kafeneja Lighthouse në plazh.çelës marinar gëlqere.png

I sigurt dhe miqësor. Shërbim i shkëlqyeshëm dhe ushqim i shkëlqyeshëm.

Byreku ynë me Meringë me Limon nuk lë gur pa lëvizur!

Boater Grill është e hapur të dielën deri të mërkurën nga ora 11:00 deri në orën 20:00 dhe nga e enjtja deri të shtunën nga ora 11:00 deri në orën 22:00.

Kafeneja Lighthouse është e hapur 7 ditë në javë, nga ora 9 e mëngjesit deri në perëndim të diellit

Restorantet janë të vendosura brenda Parkut Shtetëror Bill Baggs në 1200 Crandon Blvd., Key Biscayne.

Ju i arrini ato (305) 361-0080. mund të arrijë


MG. me 32 gradë

Ju meritoni opsione ushqimore gustator që janë të shpejta dhe të përshtatshme.postim i ri i menusë së shëndetshme në facebook

E diela është një ditë e shkëlqyer për të planifikuar vaktet për javën. Mos harroni të shtoni disa nga supat tona të shijshme.

Ushqimi i freskët dhe i gatuar plotësisht nga 32 gradë është një zgjedhje e shkëlqyer gjatë vakteve. Ne ofrojmë ushqime të ngrira, të gatshme për t’u ngrënë që janë të shkëlqyera për stilet më të ngarkuara të jetesës! Ne blejmë, përgatisim, gatuajmë dhe dorëzojmë në pragun tuaj, në mënyrë që të mund të përjetoni përfitimet e ushqimit të shijshëm pa telashe apo sherr.

Ushqimet tona të gatuara në mënyrë perfekte bëhen me pasion nga kuzhinierët tanë duke përdorur vetëm përbërësit më të freskët. Ne kurrë nuk përdorim aditivë apo konservues. Ushqimi ynë është gati për t’u ngrënë në 5 minuta në mikrovalë.

Bëjeni porosinë tuaj sot në 32-grade.com

Përdor kodin 32ISLANDER në arkë dhe përfito 15% ulje* në porosinë tënde të parë.

*Ofertë e mirë për porositë prej 40 dollarësh ose më shumë.


Costa Med Bistro

Shijoni Costa Med këtë mbrëmje ose me të ose në shtëpi këtë mbrëmje.costa med dessserrt.png

Nëse ëmbëlsirat tona duken të bëra vetë, kjo ndodh sepse janë! Këtë të diel, kënaquni me disa “Ëmbëlsirat Costa”

Për të porositur online, klikoni këtu!

Costa Med, një restorant i nominuar nga TripAdvisor Traverler’s Choice, ndodhet në Qendrën Tregtare Square. 260 Crandon Blvd. Rezervimi i sugjeruar. Për të bërë një rezervim telefononi (305) 361-7575

orë.

Dreka nga e hëna në të shtunë: nga mesdita deri në 4 pasdite

Darka nga e hëna deri të shtunën: 18:00 deri në 22:00 / e diel nga 18:00 deri në 21:30


derr i artë

Shitësi juaj ushqimor i pavarur lokal mund të ofrojë ushqime të përgatitura fllad ose të gjitha sendet ushqimore që ju nevojiten. Na dërgoni me email porosinë tuaj këtu.Golden hog poke bowl stacion fundjave speciale.png

Këtë fundjavë, drejtohuni në Specialen tonë të re të Poke Bowl Station Weekend! Shikojeni në seksionin tonë të Barit të lëngjeve!

Thirrni (305) 361-1300 për një menu speciale të zgjedhur nga Chef’s Choice.

Golden-Hogg ka ushqime të specializuara për shpërndarje.

Golden Hog ​​vendos sigurinë në radhë të parë, blini me besim. Për të porositur online, klikoni këtu


tunxhi kb

Këtë të diel, ndajeni Rotisserinë tonë 100% Natyrale të pulave peruane me familjen dhe miqtë…Pulë e re tunxh.png

Vibe fundjave! Polo a la brasa me papas fritas, camote frito y salsa de aji shafran

Hamburgeri ynë i shijshëm gjysmë kile, me një anë dhe një sode, vetëm 10,99 dollarë – i mbushur me një vezë të skuqur, proshutë, djathë dhe turshi për ta bërë atë “të mbushur” për vetëm 4 dollarë më shumë! Nuk mund ta mposht cilësinë! Vlera e pakrahasueshme!

Jemi të hapur për ngrënie në ambiente të brendshme dhe të jashtme, me vete ose për dërgesë falas.

Për të bërë një porosi me vete, telefononi (786) 615-2399.

Hapur për ngrënie, marrje ose dërgesë nga mesdita deri në 20:00.

Blvd Crandon 328, Qendra Tregtare Galleria


La Scala

mbyllur të dielën

Bistroja e njohur italiane tani ofron ushqimin e saj të shijshëm për t’u shijuar në shtëpi dhe ju falënderon për mbështetjen tuaj gjatë vitit të kaluar

Për të bërë një porosi për marrjen e të hënës, telefononi (786) 773-3633 ose na vizitoni në internet duke klikuar këtu.

e hapur nga 5 në 9

Blvd Crandon 180 – Qendra Tregtare Arcade.


kazumi

Mbyllur të dielën.

Restoranti ynë modern japonez fusion ofron trajtime kreative dhe kreativitet në kuzhinën tonë

Për të parë menunë tonë, klikoni këtu Na telefononi nesër në (305) 361-2675.


#shije e tastit biscayne-To-Go . Kontrolloni nesër për më shumë speciale si dhe për restorante të shtuara

Dhe mos harroni të porosisni direkt nga restorantet përpara se të përdorni një nga aplikacionet – kështu ne i mbështesim restorantet lokale duke u kursyer atyre komisionin që ata ngarkojnë, i cili ndonjëherë shkon deri në 30%.

Leave a Comment

Your email address will not be published.