Në 10 vjet, JARS nga dani lançon inovacionin e saj të ardhshëm në shkretëtirën; tortë me akullore

Jar by Dani filloi rreth 10 vjet më parë kur themeluesi Dani Beckerman U ndesh me një kavanoz murator në një dyqan artizanati dhe u frymëzua për të zhvilluar obsesionin e ri të ëmbëlsirave. Diçka e shijshme dhe e bukur – aq e mirë sa dukej. Ai eksperimentoi me recetat derisa krijoi me sukses linjën e tij vulë të ëmbëlsirave me shtresa në kavanoza.

Këtë verë, Desert Queen është përsëri në të me një linjë të re Jar by Dani Ice Cream Cake, Risia e fundit buron nga njohuria e Danit se çiftimi perfekt për kavanozin e saj është… sigurisht, akullorja.

Ëmbëlsira vijnë në një kuti ilustrimi shumëngjyrësh që është projektuar për t’u parë në mënyrë që të jetë sa tërheqëse nga jashtë po aq edhe nga brenda. Shërbejeni atë në një festë, thërrmoni disa copa torte në kohën tuaj të lirë ose grumbullojeni si në një krem ​​akullore – vendoseni përsëri në frigorifer dhe shijoni ëmbëlsirën siç e shihni të arsyeshme.

Jar by Dani Ice Cream Cake vjen në tre shije të këndshme: Biskota të mbushura, brumë keku dhe petë me luleshtrydhe. Çdo tortë me shtresa është pa arra dhe e mbushur me përbërës të shijshëm dhe shtresa të veçanta nga kavanozët e tyre të famshëm origjinal më të shitur.

  • biskota e mbushur Tortë me vanilje me çokollatë, akullore me brumë biskotash, spërkatje ylberi, brumë brownie, copa çokollatë, copa çokollatë të shkërmoqur, copëza fudge brownie dhe të mbushura me shtresa kremi të rrahur me brumë biskotash dhe patate të skuqura mini çokollatë.
  • brumë për kek Tortë Funfetti, i mbushur me akullore me vanilje, spërkatje ylberi, brumë keku, copa biskotash me sheqer, krem ​​pana dhe spërkatje ylberi.
  • KEK i vogel me luleshtrydhe Bërë nga tortë me vanilje rozë me një bërthamë klasike rozë Barbie, e shtresuar me një ëmbëlsirë sheqeri të përzier me akullore vanilje, spërkatje rozë, mbushje me luleshtrydhe të freskëta dhe krem ​​pana me gëzof. Kjo Strawberry Dream është e mbushur me Strawberry Shortcake Crumbles për një përfundim luksoz.

Dikur thjesht një ide argëtuese, Jar by Dani është rritur në një biznes të plotë duke shitur mbi 1 milion kavanoza deri më tani. Dani ka bërë emër për shitjen e drejtpërdrejtë te konsumatori dhe përmes partneriteteve me Microsoft, Talenty dhe Good Humor. Kavanozët e saj janë bërë të preferuarat e A-listers, korporatat dhe adhuruesit e ëmbëlsirave. Nëpërmjet viteve të zhvillimit të dëshmuar, ëmbëlsirave të shijshme dhe një komuniteti të ngjashëm me kultin, Dani po siguron vendin e saj si një themeluese e një gruaje për t’u parë.

“Unë thjesht nuk mund të bëja ndonjë produkt të ri. Kavanozët janë kaq unikë – një linjë e re duhej të përputhej me shpikshmërinë e origjinalit – për të mos përmendur – ne jemi çmendur të zënë. Ne jemi duke u rritur me shpejtësi vit pas viti. dekadën e fundit, – Shpërthimi i rëndë, zëri në tre të fundit. Çfarë do të ndodhë më pas… do të shohim,” thotë Beckerman. “Ka qenë një punë dashurie, arti, shijeje, dizajni dhe gëzimi!”. Sot, është Love at First Bite si Jar nga Dani vazhdon të rrëmbejë zemrat e fansave kudo. Ëmbëlsira me akullore janë të disponueshme për transport në JARS në mbarë vendin sot. nga danezi Për 44 dollarë plus transportin.

Ju ftojmë të merrni disa kavanoza, një tortë dhe të surprizoni mysafirët tuaj të festës me diçka ndryshe dhe të shijshme!

Kontakti i medias:
Komunikimi IFP
E-mail: [email protected]

Burimi Jar nga Danny

Leave a Comment

Your email address will not be published.