Makaronat me 5 përbërës të Giada De Laurentiis me sallam gjeldeti është darka më e shpejtë dhe e lehtë

Makaronat me salcice, bizele dhe kërpudha të yllit të Food Network, Giada De Laurentiis, janë një vakt i shijshëm, i përzemërt dhe i shijshëm me një tigan. Dhe me sallam pa dhjamë të bërë nga mishi i gjelit të detit, është një darkë ushqyese dhe e lehtë.

Giada De Laurentiis | Ethan Miller / Getty Images for Vegas Uncorked by Bon Appetit

De Laurentiis thotë se përdorimi i proteinave pa yndyrë është mënyra e zgjuar për të gatuar dhe për të ngrënë

në librin e tij hani më mirë ndjehuni më mirëMaharaj vuri në dukje se ju mund te bej Shijoni ushqimin tuaj të preferuar pa sakrifikuar shijen. Dhe proteina e ligët mund ta bëjë këtë.

Leave a Comment

Your email address will not be published.