4 sallata të lehta Ina Garten për çdo stinë

Sallatat janë të njohura për muajt e verës, por servirja e zarzavateve gjatë vakteve nuk duhet të jetë në meny vetëm kur temperatura rritet. Ina Garten ka shumë Receta Sallate Contessa të Zbathur që mund të shërbehen lehtësisht në çdo stinë, pavarësisht nëse është koha për një piknik pranveror, një gatim veror, një ushqim vjeshte ose një darkë të rastësishme dimërore. Njihuni me recetat e sallatave dhe përgatitini ato në një kohë të shkurtër për “Sa e lehtë është ajo?” Moment.

1. Sallatë me panxhar të pjekur me balsamikë

Ina Garten | Daniel Zuchnik/WireImage

LIDHUR: Ina Garten e bën sallatën e frutave një ‘Ëmbëlsirë vërtet të shpejtë’ në mënyrën më zbathur Contessa

Leave a Comment

Your email address will not be published.