3 recetat e thjeshta të makaronave të Giada De Laurentiis për natën e javës janë gati në 30 minuta ose më pak

Giada De Laurentiis është mbretëresha e makaronave. Jo vetëm që ylli i Food Network di të bëjë spageti festive dhe miqësore për fëmijët, por ajo gjithashtu ka receta makaronash që bëjnë ushqime të lehta dhe të shpejta gjatë natës së javës.

1. Penne e Giada De Laurentiis me salcë kremi me karkaleca dhe barishte kërkon 10 minuta për t’u përgatitur

Giada De Laurentiis | Peter Kramer/NBC/NBC Newswire/NBCUniversal nëpërmjet Getty Images

Nuk doni të shpenzoni shumë kohë duke përgatitur darkën? Atëherë kjo është pjata e duhur. Sipas Food Network. Shtoni 20 minuta kohë gatimi dhe kjo është një pjatë makarona 30 minuta.

Leave a Comment

Your email address will not be published.